Isabèl Usher

Popster-in-wording met platinahit op zak

25 jaar is Isabèl Usher pas, maar toch beschikt ze al over meer edelmetaal dan de gemiddelde olympische atleet. Deze multi-platina artiest verschijnt al sinds haar 16e als songwriter en zangeres op verschillende internationale dance- en hiphoptracks. Maar dat was pas het begin.

Na een tijdje achter de schermen als songwriter en topline-leverancier, vond Isabèl het tijd voor een solocarrière. Een paar jaar geleden begon ze met het uploaden van zangfilmpjes op haar socials. Niet veel later werden ze miljoenen keren bekeken. Maar haar echte doorbraak volgde met de single Ik Kom Weer Thuis, waarin ze een lofzang brengt aan Nederland en al z’n gebreken. Een soort volkslied dus, maar dan catchy.

In 2024 bracht ze Astronaut uit, haar debuutalbum met featurings van MocroManiac, Fresku en André Kuiper (ja, de astronaut). Het is duidelijk: Isabel Usher mikt op de sterren. In de woorden van het Parool: “Als Isabèl Usher over verloren liefde zingt, is ze met geen andere Nederlandstalige artiest te vergelijken”. Dit jaar komt ze met haar tweede album en een tour langs de Nederlandse poppodia. Alles wijst erop: Isabèl Usher is klaar voor de volgende stap.

Line-up

  • Isabèl Usher