Billie Eilish Fanparty

Where are Billie’s good girls and bad guys at?

Het is tijd om alle Billie eras opnieuw te beleven! Op dinsdag 20 oktober staat De Helling volledig in het teken van Billie Eilish: een avond voor fans, door fans.

Van Ocean Eyes tot BIRDS OF A FEATHER, van bury a friend tot LUNCH, we hebben de ultieme setlist tot in de puntjes voor je samengesteld. Of je nu al sinds Don’t Smile at Me fan bent of Billie pas recent hebt ontdekt, dit is dé plek waar de Nederlandse Billie community samenkomt. Onze host begeleidt je door de avond en zorgt dat het dak er gegarandeerd af gaat! Zing uit volle borst mee, maak nieuwe vrienden, maak herinneringen die je bijblijven en geniet van een avond die volledig draait om jouw favoriete artiest.

Daar wil jij toch ook bij zijn? Scoor dan nu je tickets!

Credits
Muziek: Billie Eilish en Finneas O’Connell
Organisator: Eilish Netherlands
Host: Victoria Kools
Lichtontwerp: Djairo van Hensbergen
Vormgeving: Louise Willems |
cCeative concept: Alvin Vrolijk, Liselotte Wilshaus en Summer Noordzij

Disclaimer
Eilish Netherlands is een onafhankelijke fanpagina en staat niet in contact met Billie Eilish of haar management. Billie Eilish is zelf dan ook niet aanwezig op dit evenement. Wij zijn er puur om de liefde voor haar muziek en de NL/BE community samen te brengen

Handig om
te weten

Onze concerten zijn voor alle leeftijden toegankelijk, t/m 14 jaar adviseren we wel om samen met een volwassene te komen. Voor clubnachten geldt een minimumleeftijd van 18 jaar tenzij anders vermeld.

De Helling is PIN-Only. Dit betekent dat wij bij de kassa, bar en garderobe geen contant geld kunnen aannemen. Neem dus je pinpas of creditcard mee. De garderobe is verplicht voor grote tassen en jassen en kost €2,25 per item.

Ben je verhinderd en kan je niet meer naar een concert of clubnacht in De Helling? Dan raden we je aan je ticket via TicketSwap te verkopen. TicketSwap is een officiële partner van De Helling en daarmee het enige veilige platform wat wij ondersteunen in het doorverkopen van kaarten. De tickets welke via TicketSwap worden verhandeld worden automatisch gecheckt in onze database en voorzien van een nieuwe barcode. Zo ben je zeker van een geldig ticket. Veel plezier!

We werken doorgaans met staanplaatsen. Indien je slecht ter been bent kun je altijd bij een van onze personeelsleden vragen om een barkruk, zodat je toch van het concert kan genieten. Ook is De Helling is rolstoeltoegankelijk, maar helaas (nog) niet via de hoofdingang. Wanneer je De Helling wilt bezoeken als rolstoelgebruiker, maken we een zijdeur open welke rolstoeltoegankelijk is. Eenmaal binnen is De Helling volledig gelijkvloers en is er een rolstoeltoegankelijk (gehandicapten) toilet. Voor ons personeel is het fijn als je voor het evenement contact wilt opnemen via info@dehelling.nl of +31 (0)30 – 22 19 944 zodat we je zo goed mogelijk kunnen ontvangen.

Meer weten? Lees verder op onze toegankelijkheidspagina